VII edycja Konkursu Geoinformatycznego

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego, organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty oraz firm Globema i ESRI Polska.

Na uczestników konkursu czekają darmowe warsztaty przygotowawcze z zakresu technologii GIS oraz programowania w środowisku Google Cloud, atrakcyjne upominki dla finalistów oraz główne nagrody dla laureatów w postaci indeksów na studia w Politechnice Warszawskiej na kierunek Geoinformatyka, a także Geodezja i Kartografia lub Gospodarka Przestrzenna.

Zgodnie z Regulaminem konkurs składa się z trzech etapów. Poniżej podane są daty poszczególnych etapów:

1. etap - Eliminacje: 9 lutego 2024 r.
  2. etap - Etap Centralny: 15 marca 2024 r.
  3. etap - Finał Konkursu: 15 marca 2024 r.

Aby wziąć udział w Eliminacjach Konkursu należy wypełnić formularz rejestracji uczestnika, który będzie dostępny w dniach od 18 stycznia do 8 lutego 2024 r. W dniu Eliminacji 9 lutego 2024 r., po otrzymaniu danych dostępowych, należy rozwiązać zadania z testu wielokrotnego wyboru z zakresu informatyki. Kolejne etapy Konkursu odbędą się dn. 15 marca 2024 r. na Politechnice Warszawskiej.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i informacją o przetwarzaniu danych osobowych.